Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Zortam Mp3 Media Studio

Zortam Mp3 Media Studio programı ile otomatik olarak mp3 dosyalarını tanımlayın ve dosyalarınıza Kapak / Albüm resmi, Şarkı Sözleri ve Sanatçı, Başlık, Albüm, Tarz, Yıl, Parça Numarası gibi diğer matadata bilgilerini ekleyebilirsiniz.

Toplu işlem, sınırsız sayıda dosyayı otomatik olarak etiketlemenizi sağlar. Etiketlendikten sonra, dosyalarınızın Sanatçılar, Albümler, Türler, Yıllar vb. tarafından etiketlendiğini, düzenlendiğini ve kategorize edildiğini göreceksiniz.

 

Mp3 dosyalarınızı, uygulamanız tarafından etiketlenen etiketleri otomatik olarak tanıyacak herhangi bir cihaza (iPhone, Android cihazlar, cep telefonları vb.) aktarabilirsiniz. Şimdiden etiketlemeye başlayın ve birkaç dakika içinde mp3 dosyalarınızı netleştirin.

 

İster sabit sürücünüzde, ister CD’lerde, isterse bir ağda olsunlar, Mp3 dosyalarının küçük ve çok büyük koleksiyonlarından oluşan bir Mp3 kütüphanesini yönetin.

 

Müziği Tarz, Sanatçı, Yıl, vb. Ile düzenleyin, tarayın veya arayın. Sanatçı, Albüm, Parça Başlığı, Parça numarası vb. Gibi özelliklere dayalı olarak seçiminizi kullanarak sabit sürücünüzdeki dosyaları otomatik olarak yeniden adlandırın.

 

Parçalarınızı dinleyin ve aynı zamanda albümlerinizin ve şarkı sözlerinizin kapaklarını görselleştiren ışıkların ve görüntülerin keyfini çıkarın. Mp3 çalarken farklı görselleştirmeler veya statik jpg arka planları ile kaydırma sözlerini ve şeffaf kapak sanatını izleyin. Tam ekran grafik moduna geçin. Kendi arka planlarınızı ve eklentilerinizi ekleyebilirsiniz.

Zortam Mp3 Media Studio BENZER İÇERİKLER
Zortam Mp3 Media Studio YAPILAN YORUMLAR