Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

ZoneAlarm Free Firewall

ZoneAlarm Free Firewall programı ile kişisel güvenlik duvarınız, gelen ve giden tüm trafiği yönetir ve izler ve gizliliğinizi tehlikeye atan korsanlardan, kötü amaçlı yazılımlardan ve diğer çevrimiçi tehditlerden sizi korur.

 

İnternet saldırılarını tespit ederken ve durdururken, şüpheli davranışlar için programları izler ve Güvenlik duvarı programı sizi kötü amaçlı programlardan korur ve Tam Stealth Mode’u kullanarak kendinizi korsanlara karşı görünmez kılmanıza olanak tanır.

 

Kişisel verilerinizi bilgisayar korsanlarından koruyarak kimlik hırsızlığını önlemeye yardımcı oluyoruz. Yazılımımız verilerinizi geri yükleyebilir ve size kolaylık sağlayarak otomatik yedeklemeler sağlayabilir. Kayıp, hırsızlık veya kazara silme veya disk arızası durumunda, dosyalarınız bu otomatik yedeklemeler ile korunur.

 

Birden çok gelişmiş koruma katmanı size eşsiz bir güvenlik sunar. Bunlar :

  • Kamu Ağ Koruması
    Güvenli olmayan bir ağa bağlanırsanız, kablosuz PC korumamız sizi bilgisayar korsanlarından ve çevrimiçi tehditlerden koruyacaktır.
  • Kablosuz Ağ Koruması
    En yüksek güvenlik duvarı koruması ayarına sahip olduğunuzdan emin olmak için otomatik kablosuz ağ güvenliğimiz ile korunduğunuzdan emin olun.
  • Gerçek Zamanlı Güvenlik Güncellemeleri
    Her zaman korumanızı sağlayan gerçek zamanlı DefenseNet güvenlik güncellemelerini kullanarak çevrimiçi tehditlere en hızlı yanıtı alın.
ZoneAlarm Free Firewall YAPILAN YORUMLAR