Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Your Uninstaller

Aslında hepimiz bilgisayarımıza bir sürü programlar indirip kaldırma işlemini yapıyoruz. Kaldırdıktan sonra her şey bitti sanıyoruz ama bitmiyor ?. Malesef indirdiğimiz programlar bilgisayarımızda kalıntı dosyalar bırakabilmektedir. İşte bu yüzden sağlıklı bir şekilde programı tam kaldırabilmek için ya sistem dosyalarını çok iyi bilmeniz lazım yada böyle bir program yardımınıza cevap vermektedir.

 

Bu videomda 2013 yılından beri kullanmış olduğum program kaldırma programını sizlerle paylaşma gereği duyuyorum.  2013 diye söyleyince hemen bu sayfamdan çıkma düşüncenizi girmenizi hiç tavsiye etmem nedeni ise gelmiş geçmiş en güçlü ve çok amaçlı programını sizlere sunmaktayım. Sözlerime başlamadan önce bunun altını çizerek belirtmek isterim ki kolay alışıp zor vazgeçebileceğiniz bir program olup gönlünüzde taht kuracaktır ?.

 

 

Your Uninstaller Nedir ?

 

Windows ‘un klasik Program Ekle/Kaldır bölümünden daha güçlü ve gelişmiş bir kurulum kaldırım programıdır.

Windows’un Program Ekle/Kaldır bölümünde olan ya da olmayan tüm dosyaları ayrıntılı bir şekilde size gösterir. Silinmesi zor olan dosyaları bile kaldırabilecek kadar kaliteli bir programdır. Kayıt defterine işlenmiş ve Windows’un silinmesine izin vermediği bileşenleri bile rahatlıkla silebilirsiniz.

Your Uninstaller bilgisayarızda bulunan yazılımları kolayca ve tamamen kaldırmaya yarayan bir yazılımdır.Kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.Bunun yanı sıra ;

 

Başlat Yönetici
Disk Temizleyici
Başlat Menü Düzenleyici
Dosya Yok Edici
Windows Araçları

 

adlarındaki dahili araçları içermektedir.

 

 

 

Genel Özellikleri:

 

  •  Kurulmuş programları kalıntısız olarak kaldırabilirsiniz.

 

  •  Kayıt Defterinizi gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz.

 

  •  Gereksiz dosyaları silebilirsiniz.

 

  •  Windowsunuz açıldığı zaman başlayan programları düzenleyebilirsiniz.

 

  •  Başlat menüsünü düzenleyebilirsiniz.

 

  •  Program kaldırıldıktan sonra o programdan artakalanları bulmak için geliştirilmiş özellikleri sayesinde programlarınızdan rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

 

gibi daha bir çok özelliği ancak indirebilirsiniz. Videoyu acemi olduğum zamanlarda çektiğimden dolayı özür dilerim fakat tekrardan paylaşma gereği duyarak bu programdan değerli okurlarımın da yararlanmasını istiyorum.

 

bu yazı http://webdunya.com/program-kaldirma-programi adresinden kopyalanmıştır

 

https://youtu.be/0Kqz4oq9viY

Your Uninstaller BENZER İÇERİKLER
Your Uninstaller YAPILAN YORUMLAR