Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wise Registry Cleaner

Kayıt defteri, Windows kullandığınızda büyür, böylece kayıt defterindeki eski öğeleri, sonuçta performans düşüşüne ve hatta sistem çökmesine neden olur. Wise Registry Cleaner, Windows kayıt defterini tarar ve kayıt defterindeki hataları ve kalıntı öğeleri bulur ve ardından bunları temizler veya parçalara ayırır. Windows kayıt defterinde bu artık ve bozuk öğeleri tamir ederek, sisteminiz daha hızlı ve daha kararlı çalışacaktır.

 

Herhangi bir temizlik yapılmadan kayıt otomatik olarak yedeklenir. Bazı sistem sorunlarıyla karşılaşmanız durumunda, kayıt defterini bir önceki noktaya geri yüklemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca, bilgisayarınızda herhangi bir büyük sistem veya ağ yapılandırması değişikliği yapmadan önce istediğiniz zaman tam bir kayıt defteri yedekleme veya sistem yedeklemesi oluşturabilirsiniz.

 

Ana arayüzde, Wise Registry Cleaner’i kayıt defterini kendi ihtiyacınıza göre günlük, haftalık veya aylık bir programla temizleyebilirsiniz. Wise Registry Cleaner, planlanan zaman dolduğunda kayıt defterini arka planda otomatik olarak temizler. Ayarlarda ayrıca ‘Tek tıkla temizle’ simgesi oluşturabilir ve masaüstüne yerleştirebilirsiniz. Bu özellik sayesinde, kayıt defterini Wise Registry Cleaner’ı açmadan tıklatarak temizleyebilirsiniz.

 

Windows kayıt defterini temizlemek ve birleştirmek dışında, Wise Registry Cleaner, sistem hızını ve internet hızını artırmak için ilgili sistem ayarlarını da optimize edebilir. Tek tıklamayla optimizasyondan sonra, bilgisayarınızın performansında bir miktar iyileşme göreceksiniz.

Wise Registry Cleaner YAPILAN YORUMLAR