Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wise Program Uninstaller

Wise Program Uninstaller, basit ve kullanıcı dostu arayüzü kullanarak programları hızlı ve tamamen kaldırmanıza olanak tanıyan Windows yazılımını kaldırmak için mükemmel bir çözümdür. Yerleşik tarama altyapısı, kurulumdan sonra soldaki ilgili tüm dosyaları, klasörler ve kayıt defteri öğelerini tarar ve siler, böylece yazılımın bilgisayarınızdan tamamen kaldırıldığından emin olunur.

 

Bazı inatçı yazılımlar veya bozuk bir kaldırıcıya sahip yazılımlar için, bunlar geleneksel yollarla kaldırılamaz. Wise Programının ‘Zorunlu Kaldırma’ seçeneği kullanışlı geliyor. Bu yazılımı ile ilişkili olan tüm dosyaları ve kayıtları için sisteminizi tarar ve yazılımları hiç yüklemediyseniz, bunları tamamen siler.

 

Sezgisel ve modern bir arayüze sahip olan Wise Program Uninstaller, uygulamaları çok hızlı bir şekilde kaldırmak istediğiniz yazılımı bulmak için isme, boyuta, tarihe ve incelemeye göre düzenlemenizi sağlar. Ya da yazılımı hemen bulmak için ismini yazabilirsiniz.

 

Ayarlardaki bağlam menüsüne Wise Program Uninstaller ile kaldır ’seçeneğini seçebilir, ardından Wise Program Uninstaller’ı açmadan ikonunu sağ tıklatıp yazılımı kaldırabilirsiniz.

Wise Program Uninstaller BENZER İÇERİKLER
Wise Program Uninstaller YAPILAN YORUMLAR