Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wise Memory Optimizer

Çoğu PC kullanıcısı, bilgisayarınızın fiziksel belleğini alıp performansını etkileyen bilinen ve bilinmeyen uygulamaları arka planda çalıştırmaktadır. Wise Memory Optimizer programı PC performansını arttırmak için bazı gereksiz uygulamaların aldığı fiziksel belleği serbest bırakmanıza ve ayarlamanıza yardımcı olur.

 

Wise Memory Optimizer, bir pasta grafik ile birlikte, dağıtımın ardından bilgisayarınızın kullanılmış, boş ve toplam belleğini otomatik olarak hesaplar ve görüntüler. PC bellek kullanımını bir bakışta öğrenebilirsiniz. “Şimdi En İyileştir” düğmesine tek tıkla, program birkaç saniye içinde belleği boşaltabilir. Bu sezgisel kullanıcı arayüzü hem acemiler hem de uzmanlar için kullanmayı gerçekten kolaylaştırır.

 

PC belleği belirleyebileceğiniz bir değerin altına düştüğünde otomatik optimizasyon modunu etkinleştirebilir ve Wise Memory Optimizer’ı CPU boşta olduğunda bile çalıştırabilir ve boşta kalmak istediğiniz bellek miktarını ayarlayabilirsiniz. Ardından PC belleğini arka planda otomatik olarak optimize eder.

 

Uygulama oldukça az miktarda CPU ve sistem belleği gerektiriyor, iyi bir yanıt süresine sahip ve bir optimizasyon işini hızla tamamlıyor. Daha da iyisi, aynı zamanda taşınabilir bir versiyonu var. Program dosyalarını sabit sürücüde veya flash sürücüde herhangi bir yere bırakabilir ve önceden yükleme işlemi olmaksızın herhangi bir bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

Wise Memory Optimizer YAPILAN YORUMLAR