Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wise Folder Hider

Wise Folder Hider ile dosyalarınızı ve klasörlerinizi kolayca gizleyebilirsiniz. Özel veya önemli verilerinizi yetkisiz erişim ve silme işlemlerinden koruyun. Belirli dosya, klasör veya sürücü için ikinci seviye şifresi de güvenliği artırır.

 

Çoğu durumda, bir USB sürücüsünü başkalarıyla paylaşmanız gerekir ve bazı hassas dosyalar başkaları tarafından okunacaktır. Wise Folder Hider 4 ile, kişisel dosyalarınızı ve klasörlerinizi tek bir tıklamayla USB çubuğunda saklayabilir ve şifreleyebilirsiniz. USB sürücüsü bile kaybolacak, önemli dosyalar çalınmayacaktır.

 

Wise Folder Hider’ı ilk kullandığınızda, bir giriş şifresi ayarlamanız gerekir. Programın içinde her dosya, klasör, USB sürücüsü için ikinci bir seviye şifresi ayarlayabilirsiniz. Başka biri, programı giriş şifresi olmadan kaldıramaz.

 

Gizli bir dosya veya klasörün değiştirilmesi söz konusu olduğunda, diğer klasör gizleyicilerinden farklı olarak, kullanıcılar bunu göstermek, düzenlemek ve tekrar gizlemek zorunda kalmaz. ‘Aç’ düğmesinin tek bir tıklaması gizli dosyayı veya klasörü açacaktır, böylece size görünür olacaktır. Daha sonra gizlenmemiş gibi düzenleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Düzenlemeyi tamamladığınızda, programı kapatın ve dosya veya klasör otomatik olarak tekrar gizlenir ve size fazladan adımlar kazandırır. Bu şaşırtıcı özellik, sık kullandığınız veya düzenlediğiniz bazı dosyaları gizlediğinizde kullanışlı olur.

 

Wise Folder Hider’ın arayüzü çok sezgisel. İlk zamanlayıcı bile bir dakika içinde asılabilir. Daha da iyisi, bu programı kurarken, “Wise Folder Hider ile Dosya / Klasörü Gizle” adlı bir öğe otomatik olarak içerik menüsüne eklenir. Kullanıcılar, Wise Folder Hider’ı başlatmadan sağ tıklayıp dosya veya klasörleri gizleyebilir.

Wise Folder Hider YAPILAN YORUMLAR