Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wise Disk Cleaner

Wise Disk Cleaner yararsız dosyaları güvenli bir şekilde temizler ve bilgisayarınızı daha hızlı çalıştırır. Zaman içinde gereksiz dosyalar, geçici dosyalar, her türlü sistem dosyaları ve ihtiyacınız olmayan diğer öğeler Windows bilgisayarınızda birikir. Bu işe yaramaz dosyalar değerli sabit disk alanı kaplar ve bilgisayarınızı yavaşlatır. Wise Disk Cleaner, disk alanınızı boşaltmak ve bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlamak için bu gereksiz dosyaları sabit diskinizde silebilir. Ayrıca, gelişmiş kullanıcıların ihtiyaç duymadıkları daha fazla dosyayı temizlemelerini sağlamak için birçok özel seçenek sunar. Gelişmiş algoritmalarla donatılan Wise Disk Cleaner, saniyeler içinde bunları tarayabilir ve kaldırabilir, böylece en verimli disk temizleyicilerinden biri haline gelir.

 

Wise Disk Cleaner, Internet geçmişlerini, önbellek dosyalarını ve Internet Explorer, Chrome, Firefox, Opera ve Safari tarayıcılarının çerezlerini temizleyebilir. Windows Sistem, bileşenler ve diğer uygulamaların neden olduğu tüm diğer izleri de algılar ve temizler. Tüm bu izleri iyice temizleyerek, gizliliğiniz meraklı gözlerden korunacaktır.

 

Sabit disk sürücünüz zamanla parçalanacaktır. Parçalanma, sabit diskinizin bilgisayarınızı yavaşlatabilecek ekstra işler yapmasını sağlar. Wise Disk Cleaner’ın “Disk Defrag” özelliği parçalanmış verileri yeniden düzenleyebilir, böylece diskleriniz ve sürücüleriniz daha verimli çalışabilir. Def Disk Defrag ’ayrıca sürücünün kullanımını bir bakışta görmenizi sağlayan, seçilen sürücünün net bir grafik grafiğini sunar. Harici depolama cihazlarını analiz etmek ve birleştirmek için de kullanabilirsiniz.

 

Diski, günlük, haftalık veya aylık bir çizelgede kendi ihtiyacınıza göre temizlemek için Wise Disk Cleaner’i ayarlayabilirsiniz. Wise Disk Cleaner, planlanan zaman dolduğunda arka planda otomatik olarak gereksiz dosyaları temizler. Ayarlarda, 1 Tek tıkla temizle ’simgesi oluşturabilir ve masaüstüne yerleştirebilirsiniz. Bu özellik sayesinde, gereksiz dosyaları Wise Disk Cleaner’i açmadan sadece simgeyi tıklatarak temizleyebilirsiniz.

 

Wise Disk Cleaner Free tamamen ücretsizdir. Herkes ücretsiz olarak indirebilir ve e-posta ile ücretsiz otomatik güncelleme ve teknik desteğin tadını çıkarabilir. Daha da iyisi, Wise Disk Cleaner, çok az sistem kaynağı tüketen küçük ve kesinlikle virüs içermeyen bir programdır.

Wise Disk Cleaner YAPILAN YORUMLAR