Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wise Care 365

Wise Care 365 sayesinde bazı uygulamalar sizin izniniz olmadan bilgisayarınızda değişiklik yapmaya teşvik edince hemen harekete geçebilirsiniz. Bu koruyucu program Windows kayıt defterini gizlice değiştirmeye çalışan tüm işlemleri belirleyecek ve durduracaktır.

 

Programların Internet Explorer ana sayfanızı değiştirmesini önlemek, istenmeyen yeni uygulamanın Windows başlangıç bölümüne eklenmesini önleme ve, varsayılan tarayıcıdaki değişiklikleri önleme işlemlerini yapabilirsiniz.

 

Wise Care 365, kesinlikle Windows PC’sini en yüksek performansta tutmak isteyen milyarlarca Windows kullanıcısının tercih ettiği seçenektir. Geçersiz Windows kayıt defteri girdilerini kaldırır ve Windows sisteminin daha hızlı çalışmasına ve daha değerli sabit diskten kurtarılmasına izin vererek, gereksiz dosyaları, indirme geçmişini, geçmişi tarama geçmişini, geçersiz kısayolları, izleri, ön belleği, çerezleri, şifreleri, Windows bileşenlerini ve dosyaları belirli uzantılara sahip dosyaları temizler saniyeler içinde boşluk. Ayrıca gelişmiş kullanıcılar için özelleştirilebilir temizleme seçenekleri ile doludur.

Wise Care 365 YAPILAN YORUMLAR