Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

WinToUSB

WinToUSB (Windows için USB olarak da bilinir), harici bir sabit sürücüde veya USB flash sürücüde tam işlevli bir Windows işletim sistemi kurmanıza ve çalıştırmanıza izin veren en iyi ücretsiz Windows To Go Creator’dur. Sadece birkaç basit adımla ve birkaç dakikayla çok kolay ve verimlidir, ilk taşınabilir Windows 10/8/7’nizi doğrudan bir ISO, WIM, ESD, SWM, VHD, VHDX görüntü dosyası veya CD / CD’den oluşturabilirsiniz. DVD sürücü veya mevcut bir Windows işletim sistemi yüklemesini (Windows 7 veya üstü) bir USB sürücüsüne taşınabilir Windows olarak kopyalamak için kullanabilirsiniz. WinToUSB ayrıca Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / 2016/2012/2010/2008 kurulum ISO dosyasından bir Windows yükleme USB flash sürücü oluşturmayı desteklemektedir, böylece Windows’u USB flash sürücüsünden kolayca yükleyebilirsiniz.

 

Bu özellik, harici bir sabit sürücüye veya USB flash sürücüye tam işlevli Windows kurmanıza ve çalıştırmanıza olanak tanır, bu da bu taşınabilir Windows USB sürücüsünü herhangi bir yere taşıyabileceğiniz ve herhangi bir bilgisayarda kullanabileceğiniz anlamına gelir.

 

WinToUSB, bir Windows 10/8/7 / vista / 2016/2012/2008 kurulum ISO görüntü dosyasından bir Windows kurulum USB sürücüsü oluşturmanıza olanak sağlayan “Windows Installation USB Creator” adlı bir özellik yayınlar. Aynı USB sürücüsünü kullanarak hem Geleneksel BIOS hem de UEFI bilgisayarlarına Windows yüklemek için bir Windows önyüklenebilir USB sürücü oluşturabilirsiniz. WinToUSB ayrıca, önyüklenebilir bir Windows PE USB sürücüsü oluşturmayı da destekler, bir Windows PE görüntüsünün içeriğini bir USB sürücüsüne aktarmanıza ve USB sürücüsünü önyüklenebilir hale getirmenize yardımcı olabilir.

WinToUSB YAPILAN YORUMLAR