Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows İçin En İyi 4 Antivirüs Programı

Windows İçin En İyi 4 Antivirüs Programı

  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Windows İçin En İyi 4 Antivirüs Programı

Antivirüs yazılımı, bilgisayarınızı harici saldırılara karşı koruyan bir köşe taşıdır. Tek korumanız olmasa da, yalnızca tek bir antivirüs uygulaması kurmanız önemlidir! Birden fazla virüsten koruma aracını aynı bilgisayara yüklemek, muhtemelen bilgisayarınızı kilitleyen noktalara kadar sorunlara neden olabilir.

 

Bu yüzden bilgisayarınızda bir koruma istiyor ve bu korumanın da ücretsiz olmasını istiyor iseniz aşağıda verilen listeden Windows en iyi ücretsiz antivirüs programlarından birini seçip bilgisayarınıza kurup tehdit ve virüslere karşı bir koruma sağlayabilirsiniz.

 

 

1- Panda Free Antivirus

https://www.youtube.com/watch?v=HI9fbM_HN_U

Panda, bilgisayarınızın kaynakları üzerinde tam bir antivirüs, anti adware ve anti casus yazılım paketi sunuyor. Herhangi bir iyi antivirüs aracı gibi, USB cihazları tarayabilir ve web taramanızı koruyabilir. Tüm pop-up hatırlatıcılarını kolayca devre dışı bırakabilirsiniz. Panda’nın 2018 versiyonu, AV-Comparatives’ın “gerçek dünya” koruma testinde başarıyla birinci çıkmıştır. Sıfır tavizler veren tek yazılımdır.

 

Panda Free Antivirüs İndir

 

 

2- Bitdefender Antivirus Free Edition

Bitdefender, aşırı yüklenme olmaksızın basit ve karanlık bir arayüze sahiptir. Otomatik pilot modu “rahatsız edilmeden korunmanıza” izin verir. Kendiniz karar vermeden en iyi korumanın keyfini çıkarırsınız. Antivirüs korumanızla tamamen kapalı olmak istiyorsanız, Bitdefender seçenkleriniz arasında bir seçim şansı verebilirsiniz.

 

Bitdefender Free Antivirüs İndir

 

 

3- Avira Free Antivirus 2018

Sadece Windows için değil, hafif ve sağlam bir antivirüs paketi. En iyi genel hız 2016 ve 2016 yılının ürünü dahil olmak üzere AV-Comparatives tarafından en iyi ücretsiz antivirüs paketlerinden birine sürekli olarak layık görülmüştür. Almanya’da güvenlik yapılmıştır. Burada sözü edilen tüm antivirüs çözümlerinde olduğu gibi, 2018 versiyonu da AV-Comparatives’dan Advanced + puanlama almıştır.

 

Avira Free Antivirüs İndir

 

 

4- Avast and AVG Free AntiVirus

AVG, Avast tarafından desteklense de, Avast her iki markayı da korumayı kararlaştırdı. Hem Avast’ın hem de AVG’nin ücretsiz antivirüs yazılımı, bilgisayarınız, web’iniz, kimliğiniz, e-postalarınız ve güvenlik duvarınız için koruma sağlar. AV-Comparatives’ın “gerçek dünya” koruma testinde en iyi antivirüs paketlerinden biri olarak çıkarken, bir kez daha Avira ve Bitdefender gibi rakiplerin arkasına indi.

 

Her iki istemci de şimdi aynı antivirüs omurgasına dayandığından, aynı test sonuçlarının aynı olmasını beklediler. Bu size en çok beğendiğiniz arayüzü seçme şansı verir.

 

AVG Free Antivirüs İndir

Windows İçin En İyi 4 Antivirüs Programı YAPILAN YORUMLAR