Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows için En İyi 2 Firewall Programı

Windows için En İyi 2 Firewall Programı

  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Windows için En İyi 2 Firewall Programı

Windows güvenlik duvarı temel olarak : Ev ve küçük ofislerde internet güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılırken, Kurumsal olarak da genelde bilgisayar ağına erişim kontrolü amacı ile kullanılır. Güvenlik duvarı ayarlarını yaparak gelen ve giden ağ trafiğini yönetebilir ve bilgisayarınıza istenmeyen erişimlerin önüne geçebilirsiniz.

 

Aşağıda yer alan ve bu alanda en iyi olduğunu kanıtlayan 2 firewall programı sayesinde ister kurumsal ister ev ağınızda dışarıdan hiç bir bilgisayarın yada bir şeyin bilgisayarınıza bağlanıp, bağlanamayacağı ayarlarını yapabilir ve bilgisayarınızın başkalarının eline geçmesini yada bir zombi bilgisayar olmasını engellemiş olursunuz.

 

 

1- ZoneAlarm Free Firewall

ZoneAlarm’ın ücretsiz güvenlik duvarı, trafiği bilgisayarınızdan ve bilgisayarınızdan kontrol etmenizi sağlar ve sizi kötü niyetli saldırılardan korur. Bonus olarak 5 GB ücretsiz çevrimiçi depolama alanı elde edersiniz, böylece en önemli verilerinizin güvenli bir yedeğini oluşturabilirsiniz. ZoneAlarm’ın ücretsiz antivirüsünü de yükleyebilirsiniz.

 

Pro firewall, gelişmiş bir güvenlik duvarı, kimlik koruması, hassas dosyalarınız için çevrimiçi yedekleme, 12 ay boyunca ücretsiz güncelleme, ücretsiz müşteri desteği ve 30 günlük para iade garantisi içerir.

 

Programı kurarken dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise bu yükleyici Yahoo ile dolu geliyor. İlgili pencerede yükleyiciyi özelleştirmek için tıklayın, böylece Yahoo varsayılan arama motorunun, yeni sekmenin ve ana sayfa seçeneğinin seçimini kaldırabilirsiniz.

 

ZoneAlarm Firewall İndir

 

 

2- Comodo Firewall

https://www.youtube.com/watch?v=CCFhYFLhehs

Comodo piyasadaki en iyi ücretsiz güvenlik duvarlarından birini sunmaya devam ediyor. Giriş / çıkış bağlantılarını izleyebilir ve sezgisel bir arayüzle PC’nizdeki trafiği yönetebilirsiniz. Comodo, kötü niyetli bağlantı girişiminin dikkatinizi çekmemesini sağlayan Varsayılan Reddetme Koruması (DDP) teknolojisini sunar. Ücretsiz güvenlik duvarı, antivirüs ve anti-malware koruması, ev ağ güvenliği tarayıcıları, kolay tarayıcı temizleme, güvenilmeyen programları izole etmek için otomatik sanal alan teknolojisi ve bir oyun modu ile birlikte gelir.

 

Ücretsiz bağımsız güvenlik duvarına ek olarak, Comodo ayrıca sessiz bir güvenlik duvarı, istenmeyen posta önleme araçları, casus yazılım taraması ve tek tıklatmayla virüs taraması gibi ek özellikler içeren eksiksiz bir internet güvenlik paketi de sunuyor.

 

Comodo Firewall İndir

Windows için En İyi 2 Firewall Programı YAPILAN YORUMLAR