Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Windows 10 Yükleme Aracı

Windows 10 Ortam Oluşturma Aracı, bir PC’yi Windows 10’a güncellemek için çeşitli yollar sağlayan bir taşınabilir programdır veya bir Windows 10 kullanıcısıysanız, en son sürüme sahip olursunuz.

 

Paketi, Windows 10’u Windows 7 veya 8.1 çalıştırıyorsa, Windows 10’u yüklemek için veya Windows 10’u zaten etkinleştirdiğiniz bir sisteme Windows 10’u yeniden yüklemek için kullanabilirsiniz.

Windows 10’u başka bir bilgisayara yüklemek için önyüklenebilir bir ortam (USB anahtarı veya ISO dosyası) oluşturma seçenekleri de vardır. Lütfen unutmayın, burada hatırlanması gereken birkaç nokta vardır.

 

Bir USB anahtarı üzerinde bir yükleyici oluşturun ve içerdiği mevcut verilerin üzerine yazılacaktır. Windows 10’u daha önce yüklemediyseniz, bir ürün anahtarına ihtiyacınız olacak. (Eğer yeniden yüklüyorsanız, halihazırda geçerli anahtarınızı bir yere not edersiniz, ne olur ne olmaz.) Microsoft ayrıca, “Office 2010 veya daha önceki bir sürüme sahipseniz ve temiz bir Windows 10 yüklemesi yapmayı seçerseniz, Office ürün anahtarınızı bulmanız gerekeceğini” de uyarır.

 

Windows 10 Yükleme Aracı YAPILAN YORUMLAR