Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

WhatsApp

Artık günümüzde her akıllı telefonda bulunan ve popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp ‘ı bilgisayarınıza indirerek konuşmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

Geçtiğimiz senede tarayıcı sürümü çıkan WhatsApp uygulamasından sonrasında artık bilgisayarımıza indirerek ve tarayıcıya gerek kalmadan medya alma, gönderme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Hem bu sayede bilgisayarınızdan medya gönderebilir bilgisayarınıza medya alabileceğiniz gibi ses kaydı alma ve gönderme işlemlerini de başarı ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sürekli olarak tarayıcıdan WhatsApp uygulamasını kullanmak yerine bilgisayarınızdan ve arkaplanda çalışacak olan bu uygulamayı edinerek WhatsApp ile mesajlaşmanın keyfini bilgisayarınızda da çıkartabilmeye olanak sağlamaktadır.

 

İster masaüstü için isterseniz de akıllı telefonlarınız için kullanabileceğiniz sosyal mesajlaşma ve görüntülü görüşme uygulaması olan WhatsApp günümüzde bir çok kişinin telefonunda yerini almaktadır ve kullanıcı sayısı oldukça yüksek seviyededir. İnternetin popülerleşmesi ile artık SMS devrini kapatan bu tür uygulamalar sayesinde internet paketiniz üzerinden rehberinizde yer alan kişiler ile mesaj alıp yollamanıza ve hatta gelen güncelleme sayesinde görüntülü ve sesli görüşmeler yapabilmenize imkan sağlamaktadır.

WhatsApp YAPILAN YORUMLAR