Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

VLC Media Player

VLC Media Player, medya oynatıcıları arasında en çok tercih edilen uygulamaların başında gelmektedir. Medya oynatmanın yanı sıra, birçok işlemi de bu uygulamadan yapabilirsiniz. Örneğin, MKV uzantılı bir videoyu MP4 e çevirme işlemini yapabiliyorsunuz.

İnternet aleminde oldukça fazla sayıda video oynatma programı var fakat bunların çoğu ne yazık ki kullanıcıların aradıklarını veremiyor. Fakat VLC Media Player‘in özelliklerinin üstün olmadığını söyleyemeyiz.

Hemen hemen her formattaki video ve sesi açabilen VLC Media Player , sizlere kurulum esnasında hangi formatları kullanacağınızı soruyor. Dilerseniz hepsini seçebilirsiniz , dilerseniz bir kısmını seçerek bilgisayarınızı fazla zorlamamış olursunuz.

VLC Media Player‘in bence en iyi özelliği tema desteğidir. Şöyle ki eğer VLC Media Player’in klasik görünüşü hoşunuza gitmediyse , internetten yüzlerce tema arasından beğendiğinizi seçebilirsiniz. Bu özellik kullanıcılarına kendini özgür hissettiriyor.

Dinlediğiniz müziklerin , izlediğiniz filmlerin kalitesini artırmak için de araçları bulunan video oynatma programı sizlere epey bir özelleştirme imkanı sunuyor şüphesiz.

VLC Media Player YAPILAN YORUMLAR