Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Visual Studio Code

Visual Studio Code bazı dillerde kod yazacak iseniz hızlılık ve görünüme önem verenler için vazgeçilmez bir kaftandır. Söz dizimi vurgulamanın ötesine geçin ve değişken türlerine, işlev tanımlarına ve içe aktarılan modüllere dayalı akıllı tamamlamalar sağlayan IntelliSense ile otomatik tamamlayarak işinizi hızlandırabilirsiniz.

 

Doğrudan editörden hata ayıklama kodu. Çalışan uygulamalarınızı başlatın veya ekleyin ve ara noktaları, çağrı yığınları ve etkileşimli bir konsol ile hata ayıklama işlemini gerçekleştirebilir ve dışarıdan yükleyeceğiniz eklentiler sayesinde kod editörü olan bu programı zenginleştirebilirsiniz.

 

Git ve diğer SCM sağlayıcılarıyla çalışmak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Editörden diffs, sahne dosyalarını gözden geçirin ve doğruları yapın. Barındırılan SCM hizmetinden yükleme ve indirme işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

Daha fazla özellik ister misiniz ? Yeni diller, temalar, hata ayıklayıcılar eklemek ve ek hizmetlere bağlanmak için uzantıları yükleyin. Uzantılar, ayrı süreçlerde çalışır ve düzenleyicinizi yavaşlatmazlar.

Visual Studio Code YAPILAN YORUMLAR