Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Video Downloader For IGTV

Instagram ve IGTV videolarını indirmek için bir mobil program arıyorsanız kullanacağınız program Video Downloader for IGTV uygulaması olacaktır. Geçtiğimiz hafta sosyal medya paylaşım platformu olan Instagram ‘ın duyurmuş olduğu yeni bir medya olan IGTV ‘de yer alan videoları indirmek için ise bu programı kullanabilirsiniz.

 

Hem yeni bir medya olan IGTV ‘de yer alan videoları indirmek hemde Instagram adlı sosyal medya paylaşım video platformu üzerinde yer alan hoşunuza giden videoları Android işletim sistemine sahip akıllı cihazınıza indirmek istiyorsanız bu uygulamayı severek kullanabilirsiniz.

 

Uygulamayı kullanmak aslında oldukça basittir. Hoşunuza giden videoyu indirmek istiyorsanız yapmanız gereken işlem ise Android işletim sistemine sahip akıllı cihazınıza indirdiğiniz uygulamayı açın ve bundan öncesinde ise yapmanız gereken işlem Instagram yada IGTV üzerinden hoşunuza giden videoya tıklayıp sağ alt tarafta yer alan kısımdan üç noktaya tıklayarak bağlantıyı kopyalama butonuna tıklamanız gerekmektedir.

 

Bundan sonrasında ise artık yapmanız gereken işlem indirdiğiniz uygulamayı açıp sağ üst tarafta yer alan Instagram ikonuna tıklayıp kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırmak olacaktır. Daha sonrasında ise indir butonuna basarak Android işletim sistemine sahip akıllı cihazınıza video indirme işlemi başlayacaktır.

Video Downloader For IGTV YAPILAN YORUMLAR