Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Viber

Kullandığımız görüntülü konuşma ve mesajlaşma uygulamalarından popüler olanlarından biride Viber‘dir. Viber Media Inc. şirketi bu görüntülü konuşma ve mesajlaşma uygulaması olan Viber’i sadece akıllı cihazlarımıza kurmak yerine Windows platformuna da getirerek her yerden kullanılmasını amaçlamıştır.

 

Bilgisayarınız akıllı cihazınızda bulunan kişilerinizi, arama geçmişini ve mesajları otomatik olarak eşitlediği için hiç bir şekilde uyum sorunu ile karşılaşmazsınız. Böylece Viber platformu üzerinden görüntülü arama ve mesajlaşma yapabilmek için bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.

 

Diğer bir yönden aynı anda hem bilgisayar ve hem telefon kullanırken insanların zorluk çektiğini düşünen Viber ekibi Windows için çıkartmış oldukları masaüstü programı sayesinde iyi bir adım attıklarını ve bu görüntülü konuşma uygulamasının daha çok sevileceğini ümit ediyoruz.

 

Bir çok açıdan başka görüntülü konuşma uygulamalarına taş çıkaran Viber sayesinde ve her geçen gün yenilenen özellikleri sayesinde en iyi ses kalitesini sunmayı amaçlamaktadır. Diğer uygulamalara oranla başlattığınız görüntülü konuşmadan en fazla keyif ve kaliteyi alırsınız.

Viber YAPILAN YORUMLAR