Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Unity Web Player

Unity, Unity Technologies tarafından geliştirilen ve web eklentilerini, masaüstü platformlarını, video oyun konsollarını ve mobil cihazları hedefleyen bir çapraz platform oyun motoru ve IDE’dir. Birlik, dağıtımı birden çok platformda destekler.

 

Unity, tüm platformları hedeflemenizi ve aralarında tek bir araçtan geçiş yapmanızı sağlar. Bir projede mobil cihazlar, web, masaüstü bilgisayarlar ve konsollar dahil olmak üzere tüm platformlara teslimat üzerinde kontrolünüz vardır. Unity, kodun birçok cihazda çalışmasını, gerektiğinde hassas kontrol seçeneği sunarken, platform farklılıklarının çoğunu ortadan kaldırmayı kolaylaştırır.

 

Unity  Web Oynatıcısı, Unity ile oluşturulan üç boyutlu içeriği doğrudan tarayıcınızda görüntülemenizi ve gerektiğinde otomatik olarak güncellemenizi sağlar. Birlik, animasyonlu karakterler, cızırtılı grafikler, sürükleyici fizik ile zengin 3D oyunlar oluşturmanıza olanak sağlar. Ardından oyunları web’e veya bağımsız oyuncu olarak teslim edebilirsiniz.

 

Unity Web Player artık desteklenmiyor. Bu indirme bağlantısını size kolaylık sağlamak için son yapıya sunuyoruz, ancak Unity Webplayer’ın kullanımdan kaldırıldığını ve daha fazla güncelleme yapılmayacağını unutmayın. Unity yapımı içeriği web tarayıcısı üzerinden sunmak isterseniz, WebGL’yi kullanmanızı öneririz.

 

 

Unity Web Player YAPILAN YORUMLAR