Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ummy Video Downloader

YouTube için video ve oynatma listesi indirme aracı olan Ummy Video Downloader bir çok rakibine göre kullanışlı olmasının yanı sıra ön plana çıkmaktadır. İçerisinde barınan bir çok özellikleri sayesinde kullanıcılar internetten her hangi bir site sayesinde video dönüştüren websiteleri değilde daha çok bilgisayarına indirdikleri Ummy Video Downloader programını kullanmaktadırlar.

 

İçerisine istediğiniz her hangi bir YouTube videosunun linkini koyduğunuzda bilgisayarına indirmesi için videonun kalitesine göre seçim yapabilir ve hemen yanında ise videonun ne kadar yer tutacağını hesaplayan bir programdır.

 

Tek video indirmek olarak öne çıkmayan bu program sayesinde ise sizler isterseniz videolarını mp3 olarak indirebilir ve yine bu mp3 lerin kalitesini seçebilirsiniz. Diğer programlara göre profesyonel bir iş yapan Ummy Video Downloader kullanılmaya değer bir program olarak görülmektedir.

 

Eğer ki bizim videolar ile tek tek işimiz olmuyor ise ve komple bir oynatma listesini indirmek istiyor isek bunu da programın yapımcıları düşünerek hizmetimize sunmuş. Bu sayede her hangi bir oynatma listesinin linkini ekleyerek oynatma listesinde yer alan bütün videoları dilediğiniz şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ummy Video Downloader YAPILAN YORUMLAR