Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

UltraMon

Eğer bilgisayarınızda çoklu monitör kullanmayı seviyor iseniz bu monitörleri yönetebilmek adına UltraMon programı tam size göre.

 

Küçük dosya boyutu sayesinde bilgisayarınızda fazla bir alan kaplamadan kullanmış olduğunuz monitörler arasında ki ayarlamaları bu küçük program sayesinde yapabilirsiniz. Kullanımı kolay olan ve görev çubuğunuza bir çok yeni özellik getiren bu programı kullanmak aslında oldukça çok basit.

 

Windows 8 ve üstü sürümlerde UltraMon programı  dahili çoklu monitör görev çubuğunu ek özelliklerle genişletir. Windows 7 ve önceki sürümlerde ise her diğer bir monitöre görev çubuğu eklenir. Her görev çubuğu yalnızca üzerinde bulunduğu monitördeki görevleri gösterir. Bu, çok sayıda açık uygulamayı daha kolay yönetmenizi sağlar ve bir uygulamayı etkinleştirirken hangi monitörün görüneceğini bilirsiniz.

 

Programın bir çok özelliği sayesinde her bir resmi farklı farklı monitörlerde duvar kağıdı yapabilir, isterseniz de bir resmi tüm monitörlere yayabilirsiniz. Programın en güzel yanı ise bu ve bunun gibi fazla ayarlara sahip olmasına rağmen 10 dan fazla monitör bağlantısını desteklemesi ve bunların yönetimini kolayca yapabilmemizdir.

UltraMon YAPILAN YORUMLAR