Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

UltraISO

UltraISO programı sayesinde ISO ve BİN uzantılı dosyaları CD ve DVD’ye yazdırabilir, CD ve DVD üzerinde ki ISO ve BİN gibi dosya formatlarını düzenlemeye imkan sağlar.

 

UltraISO, ISO CD / DVD görüntü dosyası oluşturma / düzenleme / dönüştürme aracı ve bir önyüklenebilir CD / DVD yapıcıdır, doğrudan CD / DVD resim dosyasını düzenleyebilir ve dosyalar ve klasörleri ayıklayabilir, ayrıca doğrudan ISO dosyalarınızı oluşturabilir CD / DVD-ROM veya sabit disk. Aynı zamanda, ISO önyüklenebilir bilgilerini koruyabilir, böylece kendi önyüklenebilir CD / DVD’lerinizi oluşturabilirsiniz. Artık kendi ISO dosyalarınızı hazırlama ve düzenleme yetkiniz var ve daha sonra kendi ihtiyaçlarınız için bunları CD / DVD’ye yazabiliyorsunuz.

 

UltraISO, entelektüelleştirilmiş ISO belge format analizcisine tek sahip olmakla birlikte şu an ISO ve BIN dahil hemen hemen her tür resim dosyasını işleyebilir, henüz oluşturulmayacak yeni resim dosyalarını destekleyebilir. UltraISO bu görüntü dosyalarını açabilir, dosyaları ve klasörleri doğrudan ayıklayabilir, düzenleyebilir ve diğer görüntü dosyalarını standart ISO biçimine dönüştürebilir.

UltraISO YAPILAN YORUMLAR