Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ücretsiz En Güncel 5 VPN Programı

Ücretsiz En Güncel 5 VPN Programı

Ülkemizde zaman zaman olan olaylardan dolayı internet erişimimiz kısıtlanmakta. VPN ülkemizde en yaygın bu şekilde kullanılmakta. Bizde bu engellere takılıp, interneti özgürce kullanabilmek için VPN kullanıyoruz. Peki en güncel ve ücretsiz vpn programları nelerdir ?

 

1. Speedify

Ücretsiz VPN hizmetleri söz konusu olduğunda en büyük sorunlardan biri hız limitleridir. Ancak Speedify bu hız limitlerinde olabildiğince en yüksek şekilde kullanıcıya vermeyi amaçlıyor. İnternet kimliğinizi gizleyen hizmet, Instagram ve Snapchat gibi sosyal medya sitelerinde çok sağlam bir internet hızı  vaadediyor.

 

 

2. Windscribe

Her ay için 10 GB kota veren Windscribe, bu açıdan kullanıcılarının gönlünde taht kurmayı başarıyor. Ayrıca 8 farklı bölge üzerinden seçim yaparak, istediğiniz yerden internete bağlanabiliyorsunuz. Kota tarafındaysa, eğer hizmeti Twitter üzerinde paylaşırsanız 5 GB ek kota, her arkadaş getirmenizde ek 1 GB kota kazanıyorsunuz. Kendine ait adblocker olması da ayrı bir güzel yanı.

 

3. HideMyass

HideMyass şu anda 200’e yakın ülkede 750’den fazla sunucu ile bizlere hizmet vermekte. Windows, MAC, Linux; iOS ve Android gibi mobil ortamlarda sorunsuz bir şekilde çalışan bu VPN programı şu anda en yüksek hız performansını yakalayabileceğiniz nadir hizmetlerden biri.

 

 

4. ExpressVPN

Türkiye’de birçok kez engellemelerle karşı karşıya kalan ancak firmanın alternatif alan adı açması sonrasında engellemelerden zarar almadan kurtulan ExpressVPN şu anda bizlere Türkçe olarak hizmet vermekte.

 

ExpressVPN kullanımı çok kolay bir arayüz ile karşımıza çıkıyor. Programı aynı anda 5 farklı cihazda kullanma şansına sahibiz ve ExpressVPN piyasadaki en stabil çalışan VPN programları arasında yer almakta.

 

 

5. CyberGhost VPN

Kullanıcı güvenliğine çok fazla önem veren bir firma olan Cyberghost VPN hem herhangi bir veri trafiği limiti içermiyor hem de 23 farklı server üzerinden internete engelsiz kullanmanızı sağlıyor. Cyberghost VPN’i bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz gibi Android ve iOS mobil cihazlarınızda da kullanabiliyorsunuz. Cyberghost VPN’in kullandığı 256 bit şifreleme yöntemi sayesinde verileriniz şifreleniyor ve bu verilerin çalınması imkansız hale geliyor. Cyberghost VPN, bankacılık işlemlerinizde ve ödemelerinizde güvenle kullanabileceğiniz bir servis.

Ücretsiz En Güncel 5 VPN Programı YAPILAN YORUMLAR