Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

TweakMaster

İnternet hızınızı artıracak bir program mı arıyorsunuz ? TweakMaster , bu konuda kendini kanıtlamış bir internet optimize programıdır.

 

Genelde internetinizi hızlandıracağını iddia eden programların çoğu boştur , işe yaramazlar. Fakat TweakMaster , pek çok referansı ile internetinizi hızlandırabileceğini teyit ettiriyor. Sadece internetinizi hızlandırmakla da kalmıyor , saati optimizasyonu , Windows dosyaları ile ilgili işlemler gibi değişik konularda da gene size yardımcı olabiliyor.

 

Programa şöyle bir göz attığınızda ping ile ilgili düzenlemeler , kopukluk ile ilgili sorun giderici araçlar vs. gözünüze çarpıyor. Programı etkin bir şekilde kullandığınızda eminim ki internetinizin hızı gözle görülür ölçüde artacaktır.

 

TweakMaster öncelikle kullandığınız Windows sürümü ile internetiğinizin senkronunu sağlar. Ağ ortamınızı analiz eder ve hızlandırma stratejilerinden birini uygular. Eğer ayarları yanlış ayarlarsanız korkmanız gereken bir şey yoktur , her zaman bir geri yükleme yedeği bulunmaktadır.

TweakMaster YAPILAN YORUMLAR