Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Trillian

Trillian ile tüm şirketiniz, arkadaşlarınız ile aranızda ki bağ gerçek zamanlı olarak bağlı kalır. Sürekli grup sohbetlerindeki grup projelerini tartışın, Özel konuşmaları yapın ve kolaylıkla resim ve dosya gönderin. Merkezi sohbet geçmişinin gücü ile birleştiğinde, Trillian olmadan nasıl hayatta kaldığınızı merak edeceksiniz.

 

Masaüstünüzde bir sohbet başlatın ve günün ilerleyen saatlerinde kahve dükkanından sorunsuzca bir şeyler alın. Trillian, tüm cihazlarınızı otomatik olarak senkronize eder ve nerede olursanız olun her zaman konuşmanıza erişebilmenizi sağlar.

 

Kullanıcılar ve Gruplar
Artık belirsiz kullanıcı adlarını hatırlamak yok: iletişim listeleri otomatik olarak doldurulur. Kullanıcıları gerektiği gibi ekleyin veya devre dışı bırakma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sohbet geçmişi
İsteğe bağlı bulut sohbet geçmişi, tüm sohbetlerin daha sonra dışa aktarma veya uyumlulukla ilgili izleme için merkezi olarak depolandığı anlamına gelir.

 

Grup Sohbetleri
Grup sohbetlerinizi ekip, proje veya istediğiniz herhangi bir şeye göre yapılandırın. Üyeliklerini kilitleyin veya diğerlerinin katılması için sohbetleri açık tutun.

 

Politikalar
Trillian’ın AIM, Yahoo! ve Google Talk gibi üçüncü taraf IM eklentileri dahil olmak üzere belirli müşteri özelliklerini etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için politikaları kullanabilirsiniz.

Trillian YAPILAN YORUMLAR