Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

TrackView

TrackView ile akıllı cihazlarınızı ve bilgisayarlarınızın yer tespit etme, kamerasını çalıştırabilme, ses izleme gibi ve anında uyarı ve uzaktan kayıt gibi mükemmel özelliklere sahip bir mobil güvenlik sistemine dönüştüren, bir yazılım uygulamasıdır. TrackView ile evde yada dışarıda hareket halindeyken korunabilirsiniz.

 

TrackView ’in kullanılmasının bir amacı ise hem kaybedilen cihazların bulunması hemde hırsızlık sonucu çalınan elektronik eşyaların bulunmasıdır.

 

TrackView’in video izleme özelliği sayesinde, tek bir düğmeye basarak dünyanın her yerinden evinizi veya ilgi duyduğunuz her noktayı izleyebilirsiniz.

 

Canlı olarak video izlerken kayıt etme özelliği ile de, ileride oynatma ve kanıt için ilgi çekici anları yakalamanızı sağlar.

 

Program, evlerinizde veya uzak yerlerinizde etkinlikler algıladığında anında mobil cihazlarınıza uyarı mesajları gönderir.

 

Şu anda bir çok platformda yer alan uygulama, yakın zamanda Windows platformunda da yerini almış bulunmaktadır.

 

Programın deneme sürümü, aslında bazı kullanıcılar için yeterli sayılabilecek düzeyde. Ancak Pro versiyonunda da deneme sürümüne göre daha çeşitli özellikler bulunmaktadır. Programın geliştirici firması Pro versiyonunu 1 hafta deneme gibi bir imkan sağlıyor. Ardından ya satın alırsınız,ya da ücretsiz versiyonunu kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Programı kullanmaya başlamak için programı indirip : Karşınıza çıkan ekrandan, sizden cihazınıza bir ad vermenizi isteyecek. “Oturum aç” butonuna tıkladığınızda, var olan bir Google hesabınıza bağlanmanızı veya bir Google hesabınız yoksa oluşturmanızı isteyecektir. Google hesabınıza giriş yapıp, programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Hangi cihazı uzaktan izlemek istiyorsanız aynı işlemleri ona da uygulayıp ve aynı Google hesabı ile giriş yapmanız gerekmektedir. Bu sayede TrackView ‘i başarı ile kullanabilirsiniz.

TrackView BENZER İÇERİKLER
TrackView YAPILAN YORUMLAR