Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ticktick yapılacak işler uygulaması kapak 1

TickTick – Yapılacaklar Listesi Uygulaması

Yoğun iş temposu, günlük hayatın karmaşası içinde neler yapacağınızı bazen unutuyor musunuz? TickTick Yapılacaklar Listesi Uygulaması o zaman tam size göre bir uygulama.

Bu tip uygulamalar, işlerinini listeleyip kullanarak organize edenler için akıllı telefonların olmazsa olmaz uygulamaları arasından bulunuyor. Tanıtacağımız ticktick uygulamasıgörsellik bakımından bu grup arasında en iyi uygulamalar arasında yer almasa oldukça fonksiyonel olması, basit ve esnek olması gibi özellikleri ile rakip uygulamalar arasından sıyrılmayı başarıyor.

TickTick yapılacaklar listesi uygulaması, farklı platformlarda kullanılabiliyor olması da, kullanışlılık bakımından ona artı sağlıyor.

İşlerinizi Listeleyerek Organize Edin.

Ücretsiz olan uygulamayı indirip kuruyoruz.

Yapılacaklar listesi uygulaması işlerinizi pratikleştirmeyi amaçladığından basit ve kolay olmak zorunda. TickTick bu şekilde 3 panel yaklaşımlı bir tasarım kullanıyor.

ticktick yapılacak işler uygulaması 1

Menü butonuna dokunarak açtığımız sol panelde farklı listeler bulunmakta. Görevlerden birine dokunulduğunda detaylar sağ panelde görünüyor ve buradan düzenleme yapılabiliyor. Ana panel alt kısımda ise yeni görev ekleme butonu bulunmakta.

ticktick yapılacak işler uygulaması 2

Kişisel görevler listeler halinde sunulurken, klasörler altından organize edilebiliyor. Bu şekilde tek bir hesap ile çok sayıda görev düzenlenebiliyor. Bulunduğunuz güne ait akıllı görünümde ise özet bulunmakta.

ticktick yapılacak işler uygulaması 3

TickTick yapılacaklar listesi uygulması görevlere eklenebilen ek notlar için sınırsız bir alan sunmakta. Eklediğiniz notları isterseniz alt görevlere dönüştürebilirsiniz. Uygulamada dosya eklme imkanı da bulunmakta.

ticktick yapılacak işler uygulaması 4

Yapılacak işleriniz için, düşük, orta, yüksek veya önem derecesi olmayan şeklinde seçimler yapmak mümkün. Kendi sıralamanızı ada göre, önceliğe göre veya kendi özel sıralamanıza göre yapmak size kalmış.

ticktick yapılacak işler uygulaması 5

Tekrar eden işler için zaman aralığı tayin edebilir ve hatırlayıcı ekleyebilirsiniz. Sınırsız sayıda eklme yapabilmek için premium üyelik almak gerekiyor.

Uygulamayı hemen her mobil, işletim sistemi ve tarayıcıya uyumlu olarak indirmek mümkün.

 

 

TickTick – Yapılacaklar Listesi Uygulaması YAPILAN YORUMLAR