Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

TheWorld Browser

Phoenix Studio tarafından oluşturulan TheWorld Browser, çoklu sekmeli ve çok pencereli bir web tarayıcısıdır. Tamamen ücretsizdir ve herhangi bir işlev sınırlaması yoktur. Paketli yazılımı yoktur, bu yüzden tamamen kaldırılabilir. Lütfen bu konuda güvende hisset.

 

TheWorld Browser, Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 7  ve üst sürüm Windows işletim sistemlerinde çalıştırılabilir. TheWorld Browser güvenli ve yeşil bir yazılımdır ve tamamen kaldırılabilir. Zip sürümü için TheWorld kategorisini silmeniz yeterlidir. Bir kurulum sürümü için şunları yapmanız gerekir: Başlat Menüsü → Denetim Masası → Program Ekle veya Kaldır ve kaldırmak için “TheWorld Browser” öğesini seçin.

 

Kaynak kontrolü için daha iyi bir performans elde etmek için, TheWorld 3.0 bellek ayırımı için ana çerçevede çok optimize edilmiştir. Özellikle çoklu işlem modu ve karışık modda, sayfalar kapatıldığında kaynaklar tamamen serbest bırakılabilir. Sonuç olarak, bellek kullanımının artması sorunu büyük ölçüde çözülebilir.

 

Web sayfaları, kodlar veya bir web sitesinin nedenselliği nedeniyle belirli bir süre boyunca yanıt vermeyebilir. Eşsiz karma mod, sadece tarayıcının çökmesini engelleyemez, aynı zamanda antifrizde de oldukça iyi performans gösterir. Antifriz işlevi etkinleştirildiğinde, bir web sayfası yanıt vermiyor olsa bile, diğer sayfalarda veya tarayıcıda etkilenmez.

 

TheWorld 3.0’ın karma modu, çok sayıda CPU işlemcisinin yeterli ve makul bir şekilde kullanılabilmesini sağlayabilir. Web’e göz atarken tarayıcı daha akıcı olacaktır. Performans optimizasyonunun akıllı işlevi, birçok web sayfası açıldığında CPU ve bellek kullanımını önemli ölçüde azaltabilir.

 

TheWorld 3.0’da özel göz atma işleviyle, taranan web sayfalarının başkaları tarafından görülebileceği konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Özel göz atma penceresinde, göz attığınız web sayfaları, tarih vb. Hiçbir veri bırakmaz. Özel göz atma penceresini kapattığınızda yeni çerezler, geçici dosyalar ve web formları tamamen silinir.

 

TheWorld 3.0, indirici ve web tarayıcısını birleştirerek size basit ama pratik geliştirilmiş bir indirme işlevi sunuyor. Geliştirilmiş downloader, IE’nin indirme sıkıntısının üstesinden geldi ve sezgisel indirme yönetimi ile çoklu-thread indirme, yeniden yükleme indirmeyi destekliyor. Web taramanız için iyi bir yardımcı olacaktır.

TheWorld Browser YAPILAN YORUMLAR