Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Telefon İçin En İyi 5 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Telefon İçin En İyi 5 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Telefon İçin En İyi 5 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Günümüzde birçok sosyal medya sitesi bulunuyor ve birçoğumuz bunları kullanıyoruz. Fotoğraflarımızı arkadaşlarımızla paylaştığımız ve onları yükleyebileceğimiz sosyal medya sitelerini kullanırken de dolayısıyla en güzel şekilde paylaşımlarda bulunmak istiyoruz.

 

Çeşitli efektler ve güzelleştirmeler ile fotoğrafımızı daha güzel hale getirerek paylaşıyor, ölümsüzleştiriyoruz. Ancak bu düzenlemeler için bazı fotoğraf düzenleyici uygulamalara ihtiyaç duymaktayız ve denemeden de hangisinin daha iyi olduğunu anlamak zor. Genellikle bu işi akıllı telefonlarımızdan yaptığımız için, size 5 en iyi mobil fotoğraf düzenleme uygulaması derledik.

 

 

1- VSCO

Hem doğal hem de güzel bir görüntü yaratan efektleri ile en iyi programlardan birisidir. Kolay kullanıma sahip olan bu uygulamayla doğal ve hoş görüntüler oluşturabilirsiniz. Ücretli olan bir programdır. Ancak çok iyi sonuçlar alabileceğinize emin olabilirsiniz. Android ve iOS’a uygundur.

 

 

2- Autodesk Pixlr

Android ve iOS ile uyumlu olan bu uygulama ile mükemmel bir arayüz ve dopdolu araç çubuklarına erişeceksiniz. Çok sesini duyurmasa da donanımlı fotoğrafçıların bile tercih ettiği türden bir uygulamadır.

 

 

3- Prisma

Yeni ve farklı fotoğraflar yaratmak, eğlenceli kullanımı olan bir uygulama edinmek istiyorsanız tam size göre. iOS ve Android ile uyumludur. Ücretsiz bir uygulamadır ve kendi tablolarınızı yaratabileceğiniz içeriğe sahiptir.

 

 

4- Photo Mate R3

Android için en kapsamlı düzenleme uygulaması olan Photo Mate R3 ücretlidir. Çok zengin bir içeriğe sahiptir ve kullanışlı bir arayüzü vardır. Pozlama, gürültü azaltma, renk ve keskinlik ayarlarında harikadır. Güncellemeler konusunda da oldukça iyidir.

 

 

5- Enlight

iOS  ile kullanabileceğiniz bu uygulama tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliktedir. Mükemmel bir menüye sahiptir. Maskeleme, geometrik kontrol, lokalize edilmiş ayalar, iyileştirme fırçası, iç içe geçirilen fotoğraflar yaratma, kenarlıklar, metin oluşturma ve çerçeveleri ile oldukça uzman bir uygulamadır.

Telefon İçin En İyi 5 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması YAPILAN YORUMLAR