Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

TeamViewer

TeamViewer her hangi bir cihaz ile interneti kullanarak bir birlerini kontrol etmesi için piyasaya sürülen uzak masaüstü programıdır.

 

Bu program sayesinde bütün cihazlarınızı internet bağlantısı ve bu program olmak koşulu ile kontrol edebilirsiniz. Sadece kendi cihazlarınızı kontrol etmeyip başka cihazlara da bağlanarak uzaktan masaüstü bağlantısını gerçekleştirebilirsiniz.

 

Karşınızda ki cihaza bağlanmak için o cihazın ID ‘sini ve Şifresini bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri öğrendikten sonrasında ise karşınızda ki cihaza kolaylıkla program üzerinden bağlanabilirsiniz. Bu bağlanmayı kafanızda ki iş yeriniz ve evde ki bilgisayarınız arasına kurabilirsiniz. Bu sayede iş yerinizde ki bilgisayara bağlanarak istediğiniz dosyaları kolaylık ile evde ki bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

 

Dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta ise kurulum yapar iken Ticari amaçlı hiç bir seçeneği seçmemenizdir. Eğer Ticari amaçlı bir seçim yapar iseniz ilerleyen zamanlarda program sizden ücret talep edecektir. Bu yüzden bu seçeneği seçmemenizi öneririz.

TeamViewer BENZER İÇERİKLER
TeamViewer YAPILAN YORUMLAR