Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

System Ninja

System Ninja Windows bilgisayarlar için hazırlanmış olan güçlü ve popüler bir sistem denetleme ve optimizasyon programıdır.

 

System Ninja önemsiz dosyaları kaldırmak , bilgisayar hızını artırmak için kullanılabilir. Ayrıca bilgisayarınızın sorunlarını bulmanıza ve çözmenize yardımcı olur.

 

Pek çok web tarayıcısınının ( Mozilla Firefox – Google Chrome – Internet Explorer ) çöplerini temizleyerek daha hızlı bir internet deneyimi yaşamanızı sağlayabilir , bunun yanında bilgisayarınızda da kullanabileceğiz alan yaratır.

 

Toplu program kaldırma aracı ile işinize yaramayan programları kolaylıkla kaldırmanıza yardımcı olur , bilgisayarınızda kullanabileceğiniz yeni alanlar yaratır. Bilgisayarınız hakkında bilgi veren ekranı ile de bilgisayarınızın donanımı hakkında daha çok bilgiye sahip olmanızı sağlayabilir.

 

Bu ve bunun gibi nice özelliğiyle System Ninja ile bilgisayarınızın daha hızlı olacağını ve programın vakit kaybedebileceğiniz işleri çok daha hızlı hallederek size zaman kazandıracağını söyleyebiliriz.

System Ninja YAPILAN YORUMLAR
  • enes aksu
    4 sene önce

    keşke linux içinde program paylaşsanız.