Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Spotify Music Converter

Plugify’ı yüklemenize veya Spotify Music hizmetine abone olmaya gerek yok, Sidify Music Converter Free, Spotify müziğini ve çalma listelerini doğrudan Windows üzerinde indirmenize izin veriyor. Bu yazılımın kullanımı kolaydır ve hemen hemen tüm oynanabilir Spotify müzik dosyalarını birkaç dakika içinde MP3, AAC, FLAC veya WAV formatına dönüştürmenizi sağlar.

 

Spotify Music Converter Free, size Spotify çalma listesini toplu halde dönüştürmeniz gerektiğinde oldukça iyi bir seçimdir. Sonuçta, bir şarkıyı bir seferde dönüştürmek gerçekten sıkıcı bir süreç. Spotify müziğini sadece toplu olarak dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda dönüşümden sonra Sanatçı ve Sanat Kapağını da koruyabilir.

 

CD’ye müzik yazmak bazı kullanıcılar için çok önemli bir işlevdir. Dolayısıyla Sidify bu yerleşik fonksiyonu sağlar ve kullanıcıların iyi dönüştürülmüş Spotify müziğini doğrudan Arabalarda veya evde akış için boş bir CD’ye yazmasına olanak tanır.

 

Bu ücretsiz online Spotify müzik indiricisi, kullanıcıların favori Spotify müzik / çalma listesini Aile üyelerinize veya Arkadaşlarınıza kolayca E-posta ile paylaşmanızı sağlayan E-postalar aracılığıyla müzik göndermesine olanak tanır. Böylece, Spotify istemcisini yüklemeden bile müziklerinizi herhangi bir ortam yürütücüsünde çalabilirler.

 

Basitleştirilmiş bir kullanıcı arayüzü, müziğin yapması gereken bir şeyi dönüştürür. Bir şarkı / çalma listesini Spotify’dan sürükleyip bırakın (veya Spotify URL’sini yapıştırın), müzik ekleme penceresine Sidify, bir çıkış formatı seçin ve sonra dönüştürmeyi başlatın. Buradan uygun formatta doğru müzikle yapacağınız şeyi yapmakta özgürsünüz.

Spotify Music Converter YAPILAN YORUMLAR