Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Spotify Kids indir

Spotify Kids Uygulaması

Çocuklar için Spotify tarafından üretilmiş olan özel bir uygulama olan Spotify Kids, şu sıralar gündemde olmaya başladı. Daha küçük bireyler için üretilen özel bir müzik uygulaması olan Spotify Kids, çocuk bireylerin tarzına ve sevdiği detayları öne çıkararak çalışmalarını sürdürüyor. Şu anda 3 ülkede kullanılabilen bir yapıda sunulan bu uygulama, yakın zamanda her yerde yayında olacak. Spotify Kids indir linkini tıklayarak sizler de yeni uygulamayı (yayında olduğu andan itibaren) hemen indirebilirsiniz.

çocuklar için spotify güvenli kids müzik uygulama

Dünyanın dört bir yanında milyonlarca kullanıcının kolay bir şekilde müzik dinlemesini sağlayan Spotify, 50 milyondan fazla şarkıyı bünyesinde bulunduruyor. Onlarca türde şarkıyı abonelerine ücretsiz olarak sunan uygulama, podcast ve benzeri müzik dışı içerikleri de bunlara dâhil ediyor. Farklı dil, tür, tema ve fikre bağlı bu kadar içerik, yetişkinler için bir sorun yaratmasa da bazı ebeveynler çocuklarının Spotify kullanırken her şeye erişebilmesini uygun bulmuyor. Spotify Kids indirmek için tek yapmanız gereken uygulamanın güncellenmesini ve her yerde yayında olmasını beklemeniz yeterli olacaktır.

Spoftiy Kids ile ilgili tanıtıma şöyle ulaşabilirsiniz:

Yukarda yer alan uygulama videosuna bakarsanız, çocuklar için gerçekten eğlenceli ve bir o kadar da keyifli bir uygulamanın olduğunu göreceksiniz. Sitemiz bu konuda güncel indirme bağlantısını sizler için ön plana çıkarıyor. Detayları ve beklentileri kendinize göre organize etmek ve çocuklarınızın da keyifli bir müzik dünyasına dahil olması için zaman kaybetmeyin ve çalışmaları takip etmeye devam edin.

Spotify Kids Uygulaması YAPILAN YORUMLAR