Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Softros LAN Messenger

Softros LAN Messenger, güvenli, güvenli ve etkili ofis içi iletişim için kullanımı kolay bir LAN mesajlaşma uygulamasıdır. Çalıştırmak için bir sunucu gerektirmez ve kurulumu çok kolaydır. Softros LAN IM, PC’den PC’ye mesajlaşma, grup LAN sohbet odaları, bir mesajla ilgili seçilmiş bireyleri veya grupları hızlı bir şekilde haberdar etmek için yayın mesajlaşması ve dosya alışverişi için sürükle ve bırak dosya transferi gibi çeşitli kullanışlı özelliklerle birlikte gelir. personel üyeleri arasında klasörler. Kullanıcılar tarafından değiştirilen tüm mesajlar ve dosyalar güvenli bir şekilde şifrelenir ve asla yerel şirket ağınızın dışına çıkmaz, bu da yetkisiz kişilerin özel yazışmaları okumamasını veya hassas verilere erişmesini garanti etmez.

 

Softros LAN sohbet yazılımı, tüm verileri AES-256 ile şifreler ve şirket ağınızda kesinlikle çalışır. Bu, çalışanlarınızın mesaj ve dosyaları güvenli bir şekilde paylaşmalarını sağlarken, organizasyon dışındaki kişilerle sohbet etmekten vazgeçirir. Ayrıca, İnternet bant genişliğinizi de kaydeder ve dış hacker saldırıları ve IM solucanlarına neden olabilecek açık güvenlik duvarı bağlantı noktalarının sayısını en aza indirir.

 

Softros’un anlık habercisi çok sezgisel bir arayüze sahip ve ek eğitim gerektirmez. Tek yapmanız gereken, her bir ağ bilgisayarına yüklemek ve çalıştırmaktır. Kullanıcılar kendileri BT personelinden yardım istemeden programı kolayca yapılandırabilirler.

 

LAN Messenger kullanarak uzaktan yardım isteğinde bulunun ve diğer uçtaki meslektaşınız Windows’u yapılandırmanıza, bir uygulamayı yüklemenize veya teknik bir sorunu çözmenize yardımcı olmak için masaüstünüze güvenli bir şekilde bağlanacaktır. İletilerinizi yerel olarak veya bir ağ paylaşımına kaydederek takip edin. Yerleşik Geçmiş Görüntüleyiciyi kullanarak diğer çalışanlarla yazışmayı görüntüleyin, arayın ve yazdırın.

 

 

Softros LAN Messenger YAPILAN YORUMLAR