Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Snagit

Sıradan ekran yakalamanın ötesine geçerek TechSmith ile Snagit programı sayesinde yerleşik gelişmiş görüntü düzenleme ve ekran kaydına sahip tek ekran yakalama yazılımıdır. Böylece tek bir programda kolayca yüksek kaliteli görüntüler ve videolar oluşturabilirsiniz.

 

Açıkça iletişim kurmaya çalışıyorsanız, Snagit noktanızı kolayca bulmanızı sağlar. Ekran görüntülerinizi oklar, şekiller ve belirtme çizgileriyle yorumlayın. Ya da insanlara iş akışlarında yürüyün ve hızlı bir ekran kaydıyla soruları yanıtlayın. Tüm belgeleriniz hızlı oluşturulduysa, güncellenmesi basit ve kullanıcıların izlemesi kolaysa ne olur? Snagit ile, grafikleri güncel tutmak için sadece birkaç tıklama alır. Kullanıcılara daima güncel eğiticiler, nasıl yapılır kılavuzları ve kılavuzlar sağlayın. Belgelediğiniz yazılımlar bile değişiyor.

 

Kaliteden ödün vermeden veya pahalı tasarım araçlarına güvenmeden ilgi çekici görsel içeriği sunun. Snagit, kaliteli ekran görüntüleri, özel grafikler veya ekran kayıtları oluşturmak için en iyi yoldur. Ürününüzü gösterin, etkileşimi artırın ve kitlenizin ilgisini çekin. Ekranınızda herhangi bir şeyi yakalayabilirsiniz. Snagit, ekranınızı yakalamak veya video kaydetmek için daha kolay ve daha sezgisel hale getirir. Tüm masaüstü, bölge, pencere veya kaydırma ekranınızı yakalayın.

Snagit YAPILAN YORUMLAR