Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Smarty Uninstaller

Smarty Uninstaller, sisteminizde yüklü programları (64 ve 32 bit) tamamen kaldırmanızı sağlayan bir yazılımdır. Yerleşik uygulama kaldırıcıyı izler ve herhangi bir program kalıntısını silen gelişmiş bir tarama motoru kullanır. Kırık kaldırıcıyı bir programı kaldırmaya zorlamak için tarama motorunu istediğiniz zaman manuel olarak başlatmanızı sağlar.

 

Akıllı tarama motoruna ek olarak, Smarty Uninstaller kullanımı kolay ama etkili bir özellik sunar – Smarty Snapshot. Yeni uygulamaların kurulumunu izlemenizi ve bu süreçte sisteminize yapılan her değişikliği tespit etmenizi sağlar. Bu değişiklikler anlık görüntüye kaydedilir; daha sonra herhangi bir zamanda inceleme veya tam kaldırma için erişilebilir.

 

Gruplama özelliği, uygulamaları mantıksal gruplara ayırmanıza ve gruplandırılmış programları ayrı sekmeler de görmenize olanak tanır. Bir uygulama seçildiğinde ana pencerede görüntülenecek olan yüklü uygulamalara yorum ekleyebilirsiniz.

 

Sezgisel ve modern bir arayüze sahip olan Smarty Uninstaller, tüm yüklü yazılımlar, bozuk kurulumlar, sistem bileşenleri ve Windows güncellemelerini ana pencerede görüntüler. Smarty Uninstaller, Windows® 8 ve diğer Windows® işletim sistemlerinde Windows® XP ve üstü işletim sistemlerinde harika çalışmak üzere geliştirilmiş ve tamamen test edilmiştir. Ne sahip olursanız olun – bir PC veya dizüstü bilgisayar veya netbook yada tablet.

Smarty Uninstaller BENZER İÇERİKLER
Smarty Uninstaller YAPILAN YORUMLAR