Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Skype

Skype en popüler görüntülü sohbet programıdır. Ekran alıntısı paylaşma özelliği , kolay kullanımı ve oldukça sade temasıyla pek çok kullanıcıyı cazip etmektedir.

 

Skype ile sadece bilgisayarlarınızda değil , tablet , telefon gibi pek çok cihazınızda da arkadaşlarınızla sohbet etme imkanınız bulunmakta. Bir hesap ile hemen hemen her cihazınızda dostlarınızla konuşmak , ne kadar cazip öyle değil mi?

 

Skype dosya ve ekran görüntüsü paylaşımı , çoklu sohbet etme imkanı ve hızlı donmadan iletişim ile oldukça cazip görünse de internet kullanımı konusunda biraz geri planda kalmaktadır. Fakat Skype , her güncellenmesinde buna çözümler üretmektedir.

 

Skype programını indirdikten sonra üyelik açmanız gerekiyor. Eğer bir Microsoft hesabınız varsa o hesabınız ile Skype’ı kullanabileceğiniz gibi , çoğu bilgisayarda beraberinde gelen Microsoft hesabı ile de kullanmanız mümkün.

 

Facebook’taki arkadaşlarınızı tek tek eklemek yerine Skype’ı Facebook hesabınıza bağlayarak tüm arkadaşlarınıza ulaşmanız mümkün. Tabii onlarında Skype hesaplarını Facebook hesaplarına bağlaması gerekiyor.Böylelikle tüm arkadaşlarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Skype YAPILAN YORUMLAR