Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sidify Music Converter

Eklentiyi kurmanıza veya Spotify Music hizmetine abone olmanıza gerek yok; Sidify Music Converter Free, Windows’ta düzgün bir şekilde Spotify müzik ve çalma listelerini indirmenize izin verir. Bu yazılımın kullanımı kolaydır ve birkaç dakika içinde hemen hemen tüm oynatılabilir Spotify müziklerini

  • MP3
  • AAC
  • FLAC
  • WAV

formatına dönüştürmenize izin verir.

 

Sidify Music Converter Free, Spotify çalma listesini toplu olarak dönüştürmenize gerek duyarsanız, oldukça iyi bir seçimdir; bu, zaman tonundan tasarruf etmenizi sağlar. Sonuçta, bir seferde bir şarkıyı dönüştürmek gerçekten sıkıcı bir işlemdir. Spotify müziğini yalnızca toplu olarak dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda Dönüşüm Sonrası Sanatçı ve Sanat Kapağını da korur.

 

Müzik CD’ye yazılması, bazı kullanıcılar için çok önemli bir işlevdir. Dolayısıyla Sidify bu dahili işlevi kullanıcıların Otomasyon’da veya evde akış yapmak için iyi dönüştürülmüş Spotify müziklerini boş bir CD’ye yakmasına olanak tanır.

 

Basitleştirilmiş bir kullanıcı arabirimi, müziği yapmak için kolaylaştırır. Spotify’den bir şarkıyı / çalma listesini sürükleyip bırakın (veya Spotify URL’sini yapıştırın) Müzik pencere ekleme yönünde Sidify yapın, bir çıkış biçimi seçin ve ardından dönüşümü başlatın. Buradan uygun müziği ile yapacaklarınızı uygun biçimde yapmaya serbestsiniz.

Sidify Music Converter YAPILAN YORUMLAR