Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

SideSlide

SideSlide programı steroidler üzerinde gelişmiş, taşınabilir, göze batmayan, sabitlenebilir, ciltlenebilir, anında erişilebilen, son derece yapılandırılabilir bir masaüstü programıdır. SideSlide, masaüstünüzü dağınık tutan uygulamaları ve PC hayatınızı benzersiz ve kişisel bir şekilde düzenler.

 

Dinamik konteynerler, tam özellikli bir klavye başlatıcısı ve çeşitli yenilikçi özellikleriyle SideSlide, sahip olduğunuz her şeye ve daha fazlasına anında erişmenizi sağlar. SideSlide, ihtiyaç duyduğunuzu asla bilmediğiniz bir program başlatıcısıdır ve şaşırtıcı miktarda bilgi bulundurma ve organize edebilir. Bu program sisteminize saygı duyar ve tüm konfigürasyon dosyalarını tek bir klasörde tutar.

 

SideSlide’ı herhangi bir ekran kenarına sabitleyin ve gizleyin. Sık kullandığınız RSS haber akışlarına göz atın, sık sık ziyaret ettiğiniz dosyalara, klasörlere ve URL’lere kısayollar tutun ve her zamankinden daha hızlı olan çeşitli komutları yürütün. Birden fazla not ve resim slayt gösterisi ekleyin, hatırlatıcılar planlayın, web snippet’lerini kaydedin ve daha fazlasını yapın.

 

En çok kullandığınız şeyleri vurgulamak için çalışma alanını özelleştirin ve değerli ekran alanı kullanmadan daha fazla bilgiye erişilebilir olun.

 

Konteynırları kullanarak, projelerinizi organize etmek, çevrimiçi bir kütüphaneden hazır kapları indirmek, kapsayıcıları diskteki gerçek klasörlere bağlamak, kapsayıcıları çalışma alanından ayırmak için ek alan açmak, çeşitli kısayolların aynı anda başlatılması için çeşitli şekillerde küçülüp katlayabilirsiniz. zaman, kısayol etiketleri, kısayollara yakınlaştırma ve uzaklaştırma, haber besleme okuyucusu, gelişmiş klavye gezinme ve başlatıcısı, farklı deriler, resim kapları, hızlı ifade hesap makinesi ve renkli notlar; SideSlide, anında erişilebilen ve düzenli bir şekilde düzenlenmiş çok sayıda içerik oluşturmak için tasarlanmıştır.

SideSlide YAPILAN YORUMLAR