Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Shootiah

Hava macera Shootiah hoş geldiniz! Hayal edebileceğiniz en heyecan verici maceraya katılmanız için eşsiz bir şansınız var! Olaylar çok uzaklarda gerçekleşecek. Batı ve Orta Doğu ülkeleri arasındaki ilişkiler hala zor.

 

Misyonunuz, Akdeniz’deki havada disiplini kontrol ve sürdürmektir. Süper modern hava savaşçısı hizmetinizdedir. Motor test edildi ve şimdi uçak şimdiye kadarki en cehennem kargaşasına atılmaya hazır. Araç havada en inanılmaz hileleri gerçekleştirebilir! Gezinme gerçekten kullanıcı dostu olup, üzerinde çalışmak için hiçbir çaba göstermeyeceksiniz.

 

Hiç şüphe yok ki, en hızlı uçağın direksiyonunda otururken eğleneceksiniz. Rakiplerin senden kaçmasına izin verme! Saldırın ve müttefiklerin üslerini koruyun. Kazanacak her şeyin var – cephaneniz mükemmel silahlarla dolu: Gauss av tüfeği, iyon tabancası, magnetron bombası, savaş lazeri ve diğerleri. İlk defa bazı silahları görüyor musun?

 

Endişelenme! Her biri için detaylı bir talimatınız var. En önemlisi, hava-savaş uçağınızın yönetiminde çok sayıda yararlı araç var: bir dikiz aynası ve güvenliğinizi sağlayan diğer dönüştürücüler. Sen adrenalin bağımlısı mısın? Nefes kesen oyun Shootiah size bir sürü parlak duygu hediye edecek! Gazı atmayın ve durumu kontrol altında tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Kesinlikle ücretsiz Shootiah oyunu indirin ve inanılmaz yoğun duygular olsun!

Shootiah YAPILAN YORUMLAR