Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Seo Spider Tool

Arama motoru optimizasyonu ( SEO = Search Engine Optimization ) uzmanlarının sıklıkla kullandığı programlardan biri olan Seo Spider Tool ile sitenizin veya sitelerinizin arama motoru performansını yükseltecek , daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz.

 

Search Engine Optimization yani Seo kavramına hemen hemen tüm webmasterlerin kulak aşinalığı vardır. Seo : Arama motorlarında nasıl daha iyi sonuçlar alınabileceğine dair üretilen varsayımlar üzerinden şekillenen bir kavramdır diyebiliriz. Bu konuda her şeyi manuel yapmak yerine işinizi pratikleştirebileceğiniz programları kullanabilirsiniz de. Bu programlardan biri de Seo Spider Tool’dur.

 

Seo Spider Tool siteleriniz deki kırık linkleri bulur , kodlama hatalarına bakar , site haritanızı oluşturabilir ve size pek çok konuda uyarılar sunar. Böylece sitenizin hızını artırmanıza yardımcı olur , bu da Seo konusunda oldukça önemlidir. Programın Google Analytics ile beraber çalışabilmesi ise oldukça işinize yarayabilecek bir özellik. Eğer sitenizin hitini ve arama motoru performansını artırmak istiyorsanız , kullanmanız gereken programlardan biri de Seo Spider Tool’dur ve eminim işinize yarayacaktır.

Seo Spider Tool YAPILAN YORUMLAR
  • Ali Osman Şen
    5 sene önce

    En çok bilinen seo programlarından biridir kendileridir lakin son zamanlarda adı black hat seo ile anıldığı için popülaritesi düşmüştür

  • Ramazan Akyıldız
    5 sene önce

    Aramış oluğum programdı. diğer sitelere virüslüydü. ama bu siteden indirdim gayet güzel bir program