Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Scanner Pro 7

Scanner Pro, kağıt belgeleri temiz ve profesyonel görünen PDF’lere taramanızı sağlar. Büyük boyutlu tarayıcı tarayıcıların mobil PDF tarayıcı ile değiştirilmesi zamanı geldi.

 

Kağıt belgeler, makbuzlar, çekler, anlaşmalar, kiralamalar, gösterge panoları – saniyeler içinde iyi görünümlü bir PDF dosyasına sahip olmanız için sadece birkaç dokunuş alır. Anlaşmaları ve kitapları çok sayfalı PDF’lere bile tarayabilirsiniz.

 

Scanner Pro, bir kağıt belgenin fotoğraflarını çekmek için dahili iOS kamera kullanır. Eşsiz teknoloji, otomatik olarak kenarları algılar, geometriyi düzeltir, mükemmel bir tarama yapmak için gölgeleri ve diğer görsel kusurları kaldırır.

 

Scanner Pro, taramalardan metin almanızı sağlayan gelişmiş bir optik karakter tanıma (OCR) teknolojisinden yararlandı. İfadeleri veya paragrafları seçip kopyalayın ve bu kelimelerin çoğundan yararlanın.

 

En iyi tarayıcı uygulamasını oluşturan şey güçlü otomasyon araçlarıdır. Bir makbuzu, tarandıktan sonra Dropbox’a kaydetmek için bir iş akışı oluşturun ve ardından cihazınızın depolama alanından anında silin.

 

Her belgeyi doğrudan Scanner Pro’da saklayın, klasörlere göre sıralayın ve gerektiğinde saniye cinsinden bulun. Veya Dropbox, Google Drive, Box vb. Gibi bulut depolama alanlarınıza kolayca yükleyin.

 

Dropbox, Google Drive ve diğer bulut hizmetlerine PDF veya JPEG dosyaları yükleyin. Taranan belgeleri e-postayla gönderebilir, Fotoğraflar’a aktarabilir, herhangi bir 3. parti uygulamada açabilir, yazdırabilir ve hatta fakslayabilirsiniz.

Scanner Pro 7 YAPILAN YORUMLAR