Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Rules Of Survival

Rules Of Survival, son zamanlarda popülerliği artan hayatta kalma oyunlarının en iyilerinden bir tanesidir. Oyunda kazanmak için tek yapmanız gereken şey, sona kalmaktır. NetEase Games tarafından üretilen oyun, oyun severler tarafından 230 milyonun üzerinde indirilmiştir.

 

Hayatta kalma oyunları son zamanlarda piyasada adından fazlaca söz ettirmeye başladı. Rules Of Survival`da bu oyunların başında gelenlerden bir tanesidir. Survival oyunlarının amacı, oyuna başladığın grup içerisinde hayatta kalan en son kişi olmaktır. Şimdi oyun hakkında size bazı bilgiler verelim.

 

Rules Of Survival Nasıl Oynanır?

Rules Of Survival, 64 km² büyüklüğe sahip bir haritada, 120 kişinin içinde bulunduğu uçaktan, oynamış olduğunuz haritaya atlamakla başlar. Haritanın istediğiniz konumuna atlayabilirsiniz. Konumuzu belirleyip uçaktan atladıktan sonra yapmanız gereken şey ganimet toplamaktır. Silah ve zırhlarla kendini daha güçlü bir hale getirmek zorundasın. Aksi halde hayatta kalamazsın. Ganimetleri bulmak için binaların içerilerine bakmalısınız. Her oyunda farklı odalarda, farklı silahlar bulabilirsiniz. Bununla ilgili bir ipucu vermemiz gerekirse, her zaman büyük binaların içerisinde daha çok işinize yarayan silahlar bulabilirsiniz. Gördüğünüz her şeyi almamanızı öneriyoruz. Çünkü üstünüzde taşıyabileceğiniz ganimetin bir sınırı bulunmaktadır. Her şeyiniz tamamsa, artık dışarı çıkıp savaşmanın vakti gelmiş demektir.

 

Rules Of Survival`da Kaç Mod Vardır ?

Rules Of Survival`da 3 çeşit mod vardır. Bu modlar, solo, duo ve squad`dır.

  • Solo : bireysel oynayabileceğiniz oyun modudur.
  • Duo : bir arkadaşınızla oynayabileceğiniz oyun modudur.
  • Squad : üç arkadaşınızı daha oyuna alarak, toplamda dört kişi oynayabileceğiniz bir oyun modudur.

 

Rules Of Survival ilk defa bu tarz oyunlar oynuyorsanız, gerçekten çok fazla zorlanabileceğiniz bir oyundur. Her şeyde olduğu gibi, bu oyunda da süreklilik demek, tecrübe demektir. Oynadığınız her oyunda yeni bir şeyler öğrenerek seviyenizi ilerletebilirsiniz.

Rules Of Survival YAPILAN YORUMLAR