Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Rhino

Rhino bir 3 boyutlu modelleme programıdır. Bilgisayarınıza indirerek hızlıca ve kolayca 3 boyutlu modellemeler yapabilirsiniz.

 

Tek 3 boyutlu modellemeler yapmakla kalmayıp, bazı şeylerin nasıl yapılacağını bilmiyor iseniz “https://www.rhino3d.com/tutorials” adresine girerek bu programda neler yapabileceğinize, neyi nasıl yapabileceğinize dair bir videolu içerikler izleyerek fikir sahibi olabilir ve artık kafanızda ki 3 boyutlu modellmeyi yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Orca3D Marine CFD, Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiğinin gücünü bir CFD uzmanı olmak zorunda kalmadan direnç ve tahrik analizleri için deniz mimarlarına getirir. Şimdi, yerinden etme ve gövde tasarımlarınızı hidrodinamik performansını sonuçlara güvenle analiz edebilirsiniz. Hem monohull’lar hem de multihull’lar keşfedilebilir ve basamaklar, kanatçıklar, düzeltme sekmeleri, folyolar ve diğer uzantıları içeren yerel tasarım özelliklerinin etkileri yüksek doğrululuk ile araştırılabilir. Orca3D Marine CFD ile, bir analiz hazırlamak ve başlatmak yalnızca birkaç dakikanızı alıyor ve sıradan mühendislik dizüstü bilgisayarları veya masaüstleri üzerinde çalışmak pratiktir.

Rhino YAPILAN YORUMLAR