Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Reaper

REAPER, tam bir multitrack ses ve MIDI kayıt, düzenleme, işleme, karıştırma ve mastering araç seti sunan bilgisayarlar için eksiksiz bir dijital ses üretim uygulamasıdır. REAPER geniş bir yelpazede donanım, dijital format ve eklentileri destekler ve kapsamlı bir şekilde genişletilebilir, yazılabilir ve değiştirilebilir.

 

REAPER’ın tam, esnek özellik seti ve ünlü istikrarı, dijital sesin kullanıldığı her yerde bir ev bulmuştur: ticari ve ev stüdyoları, yayın, konum kaydı, eğitim, bilim ve araştırma, ses tasarımı, oyun geliştirme için kullanılabilir.

 

Öğrencilerin dizüstü bilgisayarları için kritik profesyonel ortamlarda, hiçbir sınırlama olmaksızın tam özellikli bir REAPER versiyonu vardır. REAPER’ı tam 60 gün içinde değerlendirebilirsiniz. Bir REAPER lisansı uygun fiyatlı ve DRM’sizdir.

 

Yeni bir REAPER 5 lisansı REAPER sürüm 6.99 ile sınırsız ücretsiz güncellemeler içerir. Sıklık değişir, ancak güncellemeler genellikle birkaç haftada bir yayınlanır. Bu güncellemeler, tümü ücretsiz olan hata düzeltmelerini, özellik iyileştirmelerini ve önemli yeni özellikleri içerir. Güncellemeler sadece bir dakika kadar sürer. Tüm tercihler ve konfigürasyonlar korunur, ileri ve geri uyumluluk korunur.

Reaper BENZER İÇERİKLER
Reaper YAPILAN YORUMLAR