Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pushbullet

Pushbullet, cihazlarınızı birbirine bağlayarak bir çok işlem yapmanızı gerçekleştirir. Aşağıda yer alan özellikler Pushbullet uygulamasının özelliklerinden haberdar olabilirsiniz. Pushbullet, metinlerinizi akıllı telefonunuz, web tarayıcınız ve masaüstü bilgisayarınız arasında senkronize eder; Ayrıca akıllı telefonunuzdaki web sitelerini ve görüntüleri (ya da birden çok bilgisayar) ve aynı zamanda da paylaşabilirsiniz. Android, iOS ve Windows PC’ler için Pushbullet uygulamaları bulunmaktadır. Pushbullet ayrıca Chrome, Firefox ve Opera tarayıcılarıyla da çalışır.

 

 • Metin mesajları gönderir :
  Bir klavyede yazmak, bir telefon yazarak yazmaktan çok daha hızlıdır. Bilgisayarınızda metinleri kolayca gönderin ve alın
 • Telefonunuzun bildirimlerini görün :
  Bilgisayarınızda çalışırken asla bir çağrıyı veya metni kaçırmayın. Pushbullet, WhatsApp mesajlarını, metinleri, telefon aramalarını ve daha fazlasını gösterir.
 • İlginç şeyler izleyin :
  İlgilendiğiniz şeyler hakkında bildirim alın. Yeni bir xkcd yayını, EA’dan yeni ücretsiz oyunlar, Google satın alma işlemleri ve daha fazlası.
 • Linkleri gönderin :
  Cihazlarınız arasındaki bağlantıları anında paylaşın. Kendinize başka bir yere ulaşmak için bir daha asla bir bağlantı göndermeyin.
 • Arkadaşlarla sohbet :
  Pushbullet, tüm cihazlarınızda harika çalışıyor, bu da arkadaşlarınızla paylaşım ve sohbet etmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor.
 • Dosyaları gönder :
  Cihazlarınız arasında resim ve dosya taşımak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dosyalar otomatik olarak indirilir ve bildirimlerden doğrudan açılabilir.
Pushbullet YAPILAN YORUMLAR