Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Polarity

Polarity paketlenmiş, hızlı, güvenli, kararlı ve en son web standartlarını sunan son derece özelleştirilebilir bir web tarayıcısıdır. Polarite ayrıca, adblock ile oluşturulmuştur ve gizlilik kaygıları için hiç bir kimseyi izlemez. Polarite’nin tüm bu yönleri, web’in sunduğu özelliklerin tadını çıkarmanıza yardımcı olan benzersiz bir tarama deneyimi sunmanıza yardımcı olur.

 

Kelimenin her anlamıyla esnek. Özelleştirilebilirlik, kullanım kolaylığı ve verimlilik için kullandığınız tarayıcıyı size özel hale getirmelidir. Polarity, diğer tarayıcıların aksine, kullanıcıların temalar, uygulamalar, uzantılar ve daha pek çok şeyden seçim yapma özgürlüğünü sağlamak için tasarlanmıştır.

 

Reklamlar bugün web’de yaygın bir durum aldı, ancak genellikle reklamlar tarayıcı performansını engelleyerek sonuçlandı. Reklamlar tarama hızlarını yavaşlatabilir, kötü amaçlı yazılımları yayabilir ve hatta cihazınızın pilini daha hızlı boşaltabilir. Polarite, Yerleşik Adblocking ile gelir; bu nedenle endişelenmeniz gerekmez.

 

Tarayıcı, bilgisayarlarda en çok kullanılan bir uygulamadı. Öyleyse onu mümkün olduğunca verimli kılmıyoruz. Polarity, düşük ve yüksek kaliteli cihazlar için harika bir tarama deneyimi sağlamak için minimum RAM ve CPU kullanımı konusunda uzmanlaşmıştır.

Polarity YAPILAN YORUMLAR