Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Playnite

Playnite kurulu olmayan oyunlar da dahil olmak üzere Steam, Origin, GOG, Battle.net ve Uplay servislerinden oyunlar bağlayın! Windows Mağazası (UWP) oyunları da desteklenmektedir.

 

Playnite eklentileri (.NET dillerinde yazılmış) veya komut dosyaları ile genişletilebilir (PowerShell ve IronPython şu anda desteklenmektedir). Playnites kullanıcı arayüzü, büyük kütüphanelerle bile hızlı ve hafif kaynaklıdır. Playnite herhangi bir kullanıcı bilgisini saklamıyor. Hesapları (çerezleri) bağlarken web tarayıcısı gibi aynı miktarda bilgiyi saklamaktadır.

 

Playnite çok çeşitli konsol emülatörlerini destekler. Tam kontrol modu ile tam ekran modu mevcuttur. Playnite, özel oyunlarınız için meta verileri otomatik olarak indirebilir (kapaklar, açıklamalar ve diğer bilgiler). Playnite’ın görünümü, basit renk değişikliklerinden tüm düzen yeniden tasarımlarına kadar tamamen özelleştirilebilir.

 

Playnite oyun oturumlarınızın zamanını (öykünür olanlar dahil herhangi bir oyun) sayar ve ayrıca oyun sürelerinizi Steam ve GOG’tan alabilir. Ödeme duvarı arkasında hiçbir Playnite özelliği kilitlenmez ve tam kaynak kodu MIT lisansı altında kullanılabilir.

Playnite YAPILAN YORUMLAR