Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PCMedik

PCMedik, bilgisayarınızı anında daha hızlı hale getirir ve rahatsız edici yavaşlama ve hatalarla ilgili sık karşılaşılan sorunları giderir. Yeni bilgisayarınızı açtığın zamanı ve ne kadar hızlı çalıştığını hatırlıyor musunuz ? PCMedik ve bir fare tıklaması ile bu hızı anında bilgisayarınıza geri getirebilirsiniz. PCMedik hızlı bir şekilde bilgisayarınızı sık karşılaşılan sorunlara karşı tarar ve onları düzeltir, daha sonra Windows’da birkaç kalıcı değişiklik yapar, böylece bilgisayarınız bir kez daha yepyeni gibi hisseder. Yavaş bir bilgisayarla uğraşmayın ve görevlerin tamamlanması uzun sürüyor, PCMedik’i kurun ve bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayın.

 

Yeni ve güncellenmiş yazılımı yüklediğinizde zamanla, bu uygulamaların daha hızlı donanım gerektirmesi nedeniyle bilgisayarınızın daha yavaş olduğu izlenimini edinirsiniz. PCMedik, Windows ayarlarında birkaç değişiklik yaparak bilgisayarınızı daha hızlı hale getirir; örneğin, performansı düşüren çeşitli animasyonları kapatır, CPU’ya arka plan görevlerine nasıl öncelik verileceğini, dosyaların sabit sürücüye nasıl yüklendiğini ve yazıldığını söyler, bellek takası dosyasını ve diğer düzinelerce performansı kullanması durumunda belleğin nasıl kullanıldığını değiştirir ayarlar. Windows’ta yapılan bu sistem değişiklikleri ve sık karşılaşılan sorunların giderilmesiyle, bilgisayarınız daha hızlı çalışacak ve yeni olduğu gibi çalışacaktır.

 

PCMedik piyasada mevcut PC optimizasyon araçlarını kullanmanın en kolay biridir. PCMedik’i çok kolay kullanacak şekilde tasarladık, acemi bir bilgisayar kullanıcısının yazılımımızı basitçe kurmasını sağlayın, tek bir tuşa tıklayın ve makineyi hızlı bir artış için yeniden başlatın. Yazılımımız çok basit görünmekle birlikte, iç kısımda çok güçlüdür ve yaygın bilgisayar sorunlarının çoğunu anında giderir ve sisteminizde akıllıca kalıcı değişiklikler yapar. PCMedik, sorunları hızlı bir şekilde tespit edip düzelten yerleşik bir sistem analizörü ve tanılama motoruna sahiptir ve size yeni geliştirmeler sağlamak için yazılımımızı sürekli olarak güncelliyoruz.

 

Bilgisayarınız bir araca benzer şekilde çalışır, eğer zamanla bakım ve ayarlama yapmazsanız, ikisi de problemler ortaya çıkarır ve yepyeni olduklarında yaptıkları performansa sahip olmazlar. PCMedik hızlı bir ayarlama yapar, sorunları giderir ve bilgisayarınızın performansını tek bir fare tıklamasıyla optimize eder. Yeni bir bilgisayar satın almaktan para harcamayın çünkü bilgisayarınız yavaşlıyor veya sorun yaşıyor, bugün PCMedik deneme sürümünü indirin ve bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayın.

PCMedik YAPILAN YORUMLAR