Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PCMark 10

PCMark 10 programı endüstri standardı PC benchmark serisinin son versiyonudur. Windows 10 için yeni ve geliştirilmiş iş yükleriyle güncellenen PCMark 10 da daha hızlı ve kullanımı daha kolay. PCMark 10, modern işyerinde gerçekleştirilen çok çeşitli görevleri kapsayan kapsamlı bir testler setine sahiptir. İhtiyaçlarınıza uygun ekspres, genişletilmiş ve özel çalışma seçenekleriyle PCMark 10, modern ofis için eksiksiz bir PC ölçütüdür.

 

PCMark 10’un kurulumu ve çalıştırması kolaydır, karmaşık yapılandırma gerekmez. Ana ölçütü çalıştırın ve sistemleri karşılaştırmak için kullanabileceğiniz bir PCMark 10 puanı elde edersiniz. PCMark 10, gerçek dünyadaki uygulamalara ve faaliyetlere dayalı testler kullanarak modern ofis ihtiyaçları için eksiksiz sistem performansını ölçer. Gerekirse, sistem performansının diğer yönlerini keşfetmek için Genişletilmiş, Express ve Özel çalışma seçenekleri vardır.

 

Yeni ve gelişmiş iş yükleri ile, ana PCMark 10 kıyaslaması, PCMark 8’deki eşdeğer testin yarısından daha az zaman alır. PCMark 10’da, artık PCMark 8’de kullanılan Hızlandırılmış ve Konvansiyonel kıyaslama modları arasında seçim yapmak zorunda kalmazsınız.

PCMark 10 YAPILAN YORUMLAR